Баланс группа компаній

Бухгалтерія - це любов!

(056) 370-44-25
Замовити дзвінок

Чи потрібно в податковій накладній зазначати код УКТЗЕД сільгосппродукції?

3 березня 2016 р.

Сільгосппідприємство-спецрежимник реалізовує сільгосппродукцію власного виробництва. Чи потрібно в 2016 році вказувати коди УКТЗЕД такої продукції в податкових накладних на її реалізацію?

Перелік обов’язкових реквізитів податкової накладної наведено в п. 201.1 Податкового кодексу. Так, відповідно до пп. «і» цього пункту одним із обов’язкових реквізитів є код товару згідно з УКТЗЕД для підакцизних товарів та товарів, увезених на митну територію України. Тобто при реалізації власно вирощеної сільгосппродукції зазначати в податковій накладній її код УКТЗЕД не обов’язково. Однак, якщо такий код буде зазначено, це не вважатиметься помилкою.

"Баланс-Агро" № 9, від 03.03.16 р.

Приєднуйтесь до нашої сторінки та отримуйте новини першими!

Дякую, я вже з вами!