Ваше улюблене видання Читайте on-line

Баланс группа компаній

Бухгалтерія - це любов!

(056) 370-44-25
Замовити дзвінок

Нюанси заповнення форми № 1-РС "Витрати на утримання робочої сили"

22 квітня 2015 р.

Відповідно до Плану державних статистичних спостережень на 2015 р. вибіркове обстеження підприємств щодо витрат на утримання робочої сили здійснюється за показниками форми № 1-РС (один раз на чотири роки) "Звіт про витрати на утримання робочої сили".

Для заповнення цієї форми необхідно керуватися:

- Інструкцією щодо заповнення форми державного статистичного спостереження № 1-РС "Звіт про витрати на утримання робочої сили";

- Роз`ясненнями щодо заповнення форми державного статистичного спостереження № 1-РС (один раз на чотири роки) "Звіт про витрати на утримання робочої сили", затвердженими заступником Голови Держстату 07.08.14 р. за № 18.1-12/26.

У зв`язку з неможливістю на цей час вносити зміни до інструкції, були підготовлені роз`яснення щодо заповнення форми, які у 2015 р. будуть діяти одночасно з відповідною інструкцією.

Дані форми заповнюють у цілому по підприємству (без виділення структурних підрозділів).

Тільки сільські та селищні ради подаватимуть звіти за підпорядковані установи різних видів економічної діяльності (школа, дошкільний навчальний заклад, заклад культури) для розробки даних у розрізі видів діяльності.

У витратах на робочу силу необхідно враховувати дані щодо всіх працівників, тобто штатних, а також тих, які не перебувають в обліковому складі підприємства.

Починаючи з 20.03.15 р. респонденти вже мають можливість подавати форму № 1-РС в електронному вигляді.

Лист Держстату у Запорізькій області від 23.03.15 р. 12-13/299.

[d2323]

Приєднуйтесь до нашої сторінки та отримуйте новини першими!

Дякую, я вже з вами!