Ваше передплачене видання Читайте on-line

Баланс группа компаній

Бухгалтерія - це любов!

(056) 370-44-25
Замовити дзвінок

Нюанси повернення судового збору: роз’яснює Держказначейство

November 6, 2015

Держказначейство надало роз’яснення щодо повернення судового збору, підтвердження його зарахування до бюджету тощо.
Так, для повернення судового збору платник має подати до органу Казначейства за місцем зарахування платежу до бюджету  наступні документи:
- заяву про повернення коштів з бюджету;
- оригінал або копію документа на переказ, або паперову копію електронного розрахункового документа, які підтверджують перерахування коштів до бюджету (у разі знаходження оригіналу документа на переказ, який підтверджує зарахування судового збору до бюджету, в матеріалах судової справи та зазначення про це в ухвалі суду);
- оригінал або належним чином засвідчена копія ухвали суду або подання органу що контролює справляння судового збору (у разі його помилкового зарахування).
Зазначені документи подаються до відповідного територіального органу Казначейства за місцем зарахування платежу до бюджету.
Держказначейство здійснює повернення судового збору тільки тим платникам, які сплатили судовий збір в іноземній валюті.
Враховуючи зазначене, всі заяви, які надходять від платників до Держказначейства (центральний апарат) стосовно повернення судового збору, підтвердження його зарахування тощо, перенаправляються до відповідного головного управління Держказначейства в областях та м. Києва, на рахунок якого судовий збір сплачено. Це призводить до затримки повернення судового збору або надання інформації стосовно підтвердження його зарахування.

За матеріалами офіційного веб-порталу Держказначейства.

Новини за темою:
Звернення до суду стане дорогим задоволенням

Приєднуйтесь до нашої сторінки та отримуйте новини першими!

Дякую, я вже з вами!