Ваше передплачене видання Читайте on-line

Баланс группа компаній

Бухгалтерія - це любов!

(056) 370-44-25
Замовити дзвінок

Нюанси повернення торговцями вартості товару, який був придбаний з використанням платіжної картки

November 2, 2016

НБУ розглянув лист від 12.10.2016 р. № 57-0002/84778 щодо застосування положень Правил бухгалтерського обліку операцій з використанням платіжних карток у банках України, в частині повернення торговцями вартості товару, який був придбаний з використанням платіжної картки.
Гроші, сплачені за товар, повертаються споживачеві у день розірвання договору, а в разі неможливості повернути гроші у день розірвання договору - в інший строк за домовленістю сторін, але не пізніше, ніж протягом семи днів.
У разі реалізації продукції поза торговельними або офісними приміщеннями (зокрема, через мережу Інтернет) продавець (виконавець) повинен повернути сплачені гроші без затримки не пізніше тридцяти днів з моменту повідомлення споживачем про розірвання договору. Споживач має право не повертати продукцію або результати роботи чи послуги до моменту повернення йому сплаченої ним суми грошей.
Враховуючи те, що Законом "Про захист прав споживачів" не визначено способу повернення коштів за повернутий товар, який був придбаний з використанням платіжної картки, то повернення коштів може здійснюватися як у безготівковій, так і в готівковій формі.

Джерело: https://uteka.ua/ua/publication/Nyuansy-vozvrashheniya-torgovcami-stoimosti-tovara-kotoryj-byl-priobreten-s-ispolzovaniem-platezhnoj-kartochki

Приєднуйтесь до нашої сторінки та отримуйте новини першими!

Дякую, я вже з вами!