Ваше передплачене видання Читайте on-line

Баланс группа компаній

Бухгалтерія - це любов!

(056) 370-44-25
Замовити дзвінок

Нюанси застосування спецрежиму оподаткування діяльності у сфері сільського господарства

October 25, 2016

ДФС розглянула лист від 03.10.16 р. № 3037/10/14-29-12-01-10 щодо порядку застосування спеціального режиму оподаткування діяльності у сфері сільського та лісового господарства, а також рибальства.
На операції з реалізації великої рогатої худоби живою вагою або у вигляді продуктів переробки, отриманих у результаті забою худоби, розповсюджується дія статті 209 ПКУ за умови підтвердження, що молодняк, придбаний у інших суб’єктів господарювання, вирощувався та відгодовувався безпосередньо платником податку відповідно до технічних умов.
Сума доходу сільськогосподарського товаровиробника, отриманого від реалізації сільськогосподарської продукції власного виробництва, продуктів її переробки та від надання супутніх послуг, включає, зокрема, доходи, отримані від реалізації продукції тваринництва та птахівництва.
Дохід сільськогосподарського товаровиробника, отриманий від реалізації сільськогосподарської продукції власного виробництва та продуктів її переробки включає, зокрема, доходи, отримані від реалізації продукції тваринництва і птахівництва та продуктів її переробки на власних підприємствах або орендованих виробничих потужностях.
Виходячи з наведеного, доходи, отримані від реалізації продукції тваринництва, які відповідають вимогам підпункту  14.1.234 ПКУ, включаються до суми доходу сільськогосподарського товаровиробника, отриманого від реалізації сільськогосподарської продукції власного виробництва та продуктів її переробки.

Джерело: https://uteka.ua/ua/publication/Nyuansy-primeneniya-specrezhima-nalogooblozheniya-deyatelnosti-v-sfere-selskogo-xozyajstva.

Приєднуйтесь до нашої сторінки та отримуйте новини першими!

Дякую, я вже з вами!