Ваше передплачене видання Читайте on-line

Баланс группа компаній

Бухгалтерія - це любов!

(056) 370-44-25
Замовити дзвінок

Нюанси надання допомоги дітям померлого годувальника будуть врегульовані

September 14, 2016

Комітет з питань соціальної політики, зайнятості та пенсійного забезпечення підтримав законопроект, спрямований на врегулювання питання призначення державної соціальної допомоги дітям померлого годувальника, який за життя не набув права на пенсію.
На засіданні 7 вересня члени Комітету розглянули доопрацьований до другого читання законопроект № 4668 «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо надання допомоги на дітей померлого годувальника» та з урахуванням пропозицій, наданих народними депутатами до другого читання, підтримали пропозицію про надання права дитині, яка втратила годувальника, що не мав страхового стажу, на одержання державної соціальної допомоги.
Така допомога буде надаватися з дня смерті годувальника за умови, що на дитину не виплачується пенсія чи інша соціальна допомога (крім допомоги дітям-інвалідам). Діти будуть забезпечені державною соціальною підтримкою до досягнення 18 років, а ті, що навчаються - до 23 років. При цьому, розмір допомоги визначатиметься в залежності від кількості дітей, які втратили годувальника: 100% прожиткового мінімуму для непрацездатних осіб на одну дитину, 120% - на двох дітей та 150% на трьох дітей і більше. Призначатиметься допомога незалежно від доходів сім’ї.
Такий підхід до визначення розміру допомоги відповідатиме порядку визначення розміру пенсій на дітей в разі втрати годувальника.
За результатами розгляду Комітет ухвалив рішення рекомендувати Верховній Раді прийняти законопроект у другому читанні та в цілому.

Джерело: https://uteka.ua/ua/publication/Nyuansy-predostavleniya-pomoshhi-detyam-umershego-kormilca-budut-uregulirovany-1

Приєднуйтесь до нашої сторінки та отримуйте новини першими!

Дякую, я вже з вами!