Ваше передплачене видання Читайте on-line

Баланс группа компаній

Бухгалтерія - це любов!

(056) 370-44-25
Замовити дзвінок

Нюанси визначення бази оподаткування ПДВ

December 8, 2016

ДФС у листі від 14.11.2016 № 24499/6/99-99-15-03-02-15 розглянула питання щодо порядку визначення бази оподаткування ПДВ.
До складу договірної (контрактної) вартості включаються будь-які суми коштів, вартість матеріальних і нематеріальних активів, що передаються платнику податків безпосередньо покупцем або через будь-яку третю особу у зв'язку з компенсацією вартості товарів/послуг. До складу договірної (контрактної) вартості не включаються суми неустойки (штрафів та/або пені), три проценти річних та інфляційні, що отримані платником податку внаслідок невиконання або неналежного виконання договірних зобов'язань.
Враховуючи вищевикладене, у разі якщо сума грошових коштів, отримана  платником податку від експедитора або вантажовласника, є виключно компенсацією за штрафні санкції, що були попередньо сплачені зазначеним підприємством у зв’язку з невиконанням або неналежним виконанням договірних зобов'язань, визначених у цивільно-правовому договорі, укладеному з іншим платником податку, то така сума грошових коштів до бази оподаткування ПДВ не включається.

Джерело: https://uteka.ua/ua/publication/Nyuansy-opredeleniya-bazy-nalogooblozheniya-NDS-1

Приєднуйтесь до нашої сторінки та отримуйте новини першими!

Дякую, я вже з вами!