Нюанси коригування договірної величини споживання електроенергії
Відповідно до Правил користування електричною енергією постачання електроенергії всім споживачам здійснюється відповідно до режимів, передбачених договорами. Відомості про обсяги очікуваного споживання електроенергії в наступному році з помісячним або поквартальним розподілом подаються споживачами постачальнику електроенергії за регульованим тарифом у термін, обумовлений договором. При цьому, протягом розрахункового періоду споживач має право звернутися до постачальника із заявою щодо коригування договірної величини споживання електроенергії.
Таку заяву постачальник розглядає протягом 5 робочих днів з дня її отримання та приймає відповідне рішення, про що не пізніше 6 робочого дня від дня отримання заяви письмово повідомляється споживач. Постачальник має право відмовити в коригуванні (збільшенні) договірних величин у разі невиконання споживачем своїх зобов`язань щодо оплати електроенергії.
У разі дотримання споживачем встановленого порядку коригування договірної величини споживання електроенергії, постачальник має здійснити таке коригування таким чином, щоб скоригована величина, з урахуванням графіка роботи споживача, не призвела до перевищення величини дозволеної потужності, що зазначена в договорі про постачання електроенергії. Крім того, якщо заявлений споживачем на коригування обсяг очікуваного споживання електроенергії на об`єкті у розрахунковому періоді більший ніж максимально-можливий обсяг споживання електроенергії на цьому об`єкті відповідно до умов договору, то постачальник має здійснити коригування до рівня максимально-можливого обсягу споживання електричної енергії на цьому об`єкті у розрахунковому періоді.
Лист НКРЕ від 24.07.13 р. № 5055/26/47-13.
Новини за темою:
Функціонування «електричних» кол-центрів: які обов’язки у ліцензіатів