Ваше передплачене видання Читайте on-line

Баланс группа компаній

Бухгалтерія - це любов!

(056) 370-44-25
Замовити дзвінок

Новий Порядок обчислення стажу державної служби

March 30, 2016

Постановою Про затвердження Порядку обчислення стажу державної служби  Уряд визначив порядок обчислення стажу державної служби відповідно до нової редакції Закону України від 10 грудня 2015 року № 889-УПІ "ПРО державну службу".
Такий облік є важливим при встановлення державному службовцю надбавки за вислугу років та надання додаткової оплачуваної відпустки.
Постановою   Про затвердження Порядку обчислення стажу державної служби  передбачений механізм обчислення стажу державної служби та чітко визначені періоди зарахування до стажу державної служби.
Зокрема, до стажу державної служби зараховуються час перебування на посадах:

  • державної служби,
  • народного депутата України,
  • працівників дипломатичної служби,
  • суддів,
  • прокурорів.
  • Також зараховується час перебування на посадах в органах місцевого самоврядування, передбачених Законом України "Про службу в органах місцевого самоврядування", та на посадах, на яких присвоюються військові та спеціальні звання.

Крім цього, передбачено зарахування часу професійного навчання держслужбовця з відривом від служби, перебування у відпустці по догляду за дитиною, а також період, коли державний службовець не працював з поважних причин, але залишався у трудових відносинах з державним органом.
За новим законодавством в стаж державної служби зараховуватиметься час перебування на посадах радників, помічників, уповноважених та прес-секретаря Президента України, працівників секретаріатів Голови Верховної Ради України, його Першого заступника і заступника, працівників патронатних служб Прем'єр-міністра України та інших членів Кабінету Міністрів України, помічників-консультантів народних депутатів України, помічників і консультантів суддів Конституційного Суду України, помічників суддів, а також на посадах патронатних служб в інших державних органах.
Стаж державної служби обчислюється в днях, місяцях і роках.

Джерело: http://uteka.ua/ua/publication/Novyj-Poryadok-ischisleniya-stazha-gosudarstvennoj-sluzhby.

Приєднуйтесь до нашої сторінки та отримуйте новини першими!

Дякую, я вже з вами!