Ваше передплачене видання Читайте on-line

Баланс группа компаній

Бухгалтерія - це любов!

(056) 370-44-25
Замовити дзвінок

Нові заборони на алкоголь

March 29, 2016

Зареєстровано законопроект № 4306 "Про внесення змін до деяких законодавчих актів України (щодо запровадження додаткових обмежень при реалізації алкогольних напоїв та вдосконалення положень, що встановлюють відповідальність за порушення правил торгівлі алкогольними напоями чи тютюновими виробами).
Метою законопроекту є:
- зменшення вживання алкогольних напоїв окремими категоріями осіб, особливо неповнолітніми;
- встановлення обмежень щодо реалізації алкогольних напоїв у вечірній та нічний час;
- встановлення обмежень на реалізацію алкогольних напоїв на окремих об’єктах дорожнього сервісу;
- встановлення обмежень на реалізацію пива у МАФах та торгових об’єктах, що мають малу площу торгового залу;
- вдосконалення законодавства про адміністративні правопорушення у сфері виробництва та реалізації алкогольних напоїв та тютюнових виробів.
Законопроект пропонує:
- внести зміни до ст. 156 КУпАП, встановивши, що всі правопорушення, передбачені ст. 15-3 Закону України «Про державне регулювання виробництва і обігу спирту етилового, коньячного і плодового, алкогольних напоїв та тютюнових виробів», підпадають під дію відповідного положення КУпАП;
- внести зміни до ст. 1 Закону України «Про державне регулювання виробництва і обігу спирту етилового, коньячного і плодового, алкогольних напоїв та тютюнових виробів», виключивши положення, які встановлюють, що для реалізації пива немає необхідності мати мінімальну площу торгового залу не менше 20 кв.м.;
- внести зміни до ст. 15-3 Закону України «Про державне регулювання виробництва і обігу спирту етилового, коньячного і плодового, алкогольних напоїв та тютюнових виробів», встановивши обмеження щодо реалізації алкогольних напоїв населенню у вечірній та нічний час, а також на об’єктах дорожнього сервісу.

Джерело: http://uteka.ua/ua/publication/Novye-zaprety-na-alkogol.

Приєднуйтесь до нашої сторінки та отримуйте новини першими!

Дякую, я вже з вами!