Ваше передплачене видання Читайте on-line

Баланс группа компаній

Бухгалтерія - це любов!

(056) 370-44-25
Замовити дзвінок

Нові умови імпорту автоскладових для промзбірки

August 22, 2013

Викладено у новій редакції Порядок визначення товарів, що ввозяться на митну територію України для використання у промисловому виробництві моторних транспортних засобів, затверджений постановою КМУ від 26.10.05 р. № 1031.
Нова редакція Порядку, зокрема, визначає поняття промислового виробництва як процес серійного виробництва транспортних засобів підприємствами з виробничими потужностями, які можуть забезпечити річний обсяг виробництва не менше: 25 000 одиниць – для легкових автомобілів; не менше 2 500 одиниць – для вантажних та спеціальних авто; не менше 1 500 одиниць – для автобусів, і який включає обов`язкове виконання сукупності наступних основних робіт (технологічних операцій): зварювання, фарбування кузова (кабіни) і складання транспортного засобу (для вантажних і спеціальних автомобілів замість зварювання і фарбування кабіни допускається виготовлення рами з підвіскою й мостами). Порядок передбачає забезпечення середнього ступеня локалізації продукції та створення мережі центрів сервісного обслуговування транспортних засобів для їх гарантійного обслуговування.
Також у документі визначено графік виходу на необхідний рівень локалізації виробництва як для діючих підприємств, так і підприємств, що реалізують програму створення виробничих потужностей і робочих місць.

Постанова КМУ від 11.07.13 р. № 542 набула чинності з 21.08.13 р. («Урядовий кур`єр» від 21.08.13 р. № 151).

Приєднуйтесь до нашої сторінки та отримуйте новини першими!

Дякую, я вже з вами!