Ваше передплачене видання Читайте on-line

Баланс группа компаній

Бухгалтерія - це любов!

(056) 370-44-25
Замовити дзвінок

Нові правила виплати допомоги і пенсій переселенцям: що змінилося

July 1, 2016

З 1 липня, згідно з постановою КМУ від 14.03.16 р № 167, всі виплати, в тому числі пенсії, допомоги внутрішньо переміщеним особам (ВПЛ) можна буде отримати тільки через Ощадбанк.
Якщо біженець не є їхнім клієнтом, щоб не залишитися без виплат, їм треба зробити три кроки. По-перше, терміново зареєструватися в контакт-центрі Ощадбанку (0-800-210-800), щоб призначили час візиту або підійти для цього в відділення банку за місцем проживання. По-друге, принести паспорт, ідентифікаційний код, пенсійне посвідчення або довідку про отримання пенсії, довідку переселенця або документи для отримання соцдопомоги. По-третє, укласти договір і отримати платіжну карту. Тим же, хто вже оформив карту або є клієнтом Ощадбанку, нічого робити не треба до закінчення терміну дії їх платіжної картки.
ПЕРЕВІРКИ. Також пенсіонерам-переселенцям, які обслуговуються в Ощадбанку, з 1 серпня почнуть обмінювати їх платіжні карти на електронні пенсійні посвідчення з фотографією (ЕПП). Вони одночасно послужать і платіжною карткою. Для отримання ЕПП теж потрібно зробити три кроки. По-перше, звернутися в Пенсфонд за місцем проживання, написати заяву на виготовлення ЕПП, надати копію паспорта та ідентифікаційного та інші документи (трудову книжку, при бажанні, довідки про зарплату до 2001 г.). По-друге, через місяць звернутися до відділення Ощадбанку, вказане пенсіонером в заяві в Пенсфонд і надати документи (паспорт, код, довідку переселенця). По-третє, укласти з Ощадбанком договір, отримати ЕПП і відразу активувати його в касі.
Протягом першого року дії електронного посвідчення пенсіонерам потрібно кожні півроку звертатися до відділення, де він його отримав, для обов'язкової фізичної ідентифікації. Далі треба звертатися туди раз на рік. Якщо пропустити термін ідентифікації, виплати призупинять.

Джерело: https://uteka.ua/ua/publication/Novye-pravila-vyplaty-pomoshhi-i-pensij-pereselencam-chto-izmenilos

Приєднуйтесь до нашої сторінки та отримуйте новини першими!

Дякую, я вже з вами!