Ваше передплачене видання Читайте on-line

Баланс группа компаній

Бухгалтерія - це любов!

(056) 370-44-25
Замовити дзвінок

Нові Ліцензійні умови користування радіочастотним ресурсом

June 29, 2017

Унесено зміни до Ліцензійних умов користування радіочастотним ресурсом України, якими введено роз'яснення терміну повного освоєння радіочастотного ресурсу, а саме: повним освоєнням радіочастотного ресурсу за ліцензією, яка дає права виключного користування номіналами, смугами радіочастот, є наявність у ліцензіата не менше одного дозволу на експлуатацію РЕЗ з користуванням певною частиною смуги радіочастот, визначеної в ліцензії для цього регіону, на кожні 500 тис. населення відповідного регіону за умови надання цим ліцензіатом у відповідному регіоні телекомунікаційних послуг за встановленими значеннями показників якості послуг. У разі наявності у ліцензіата декількох ліцензій в одній смузі радіочастот ураховуються всі зазначені ліцензії.
Ліцензіат зобов'язаний дотримуватися термінів початку та повного освоєння радіочастотного ресурсу за ліцензією відповідно до плану освоєння радіочастотного ресурсу.
Термін початку користування радіочастотним ресурсом за ліцензією – 6 місяців із дати оформлення ліцензії. У разі якщо ліцензія передбачає використання радіочастотного ресурсу в декількох регіонах, початок користування радіочастотним ресурсом для першого регіону – 6 місяців із дати оформлення ліцензії, для другого – 8, далі – з інтервалом 2 місяці.
Отже, суб'єктам господарювання, які володіють ліцензіями, що надають виключне право на використання радіочастотного ресурсу України, необхідно буде привести свою діяльність у відповідність із вимогами Ліцензійних умов користування радіочастотним ресурсом України.

Рішення НКРЗІ від 08.11.16 р. № 588 набуло чинності з 27.06.17 р. («Офіційний вісник України» від 27.12.16 р. № 100).

Джерело: https://uteka.ua/.

Приєднуйтесь до нашої сторінки та отримуйте новини першими!

Дякую, я вже з вами!