Ваше передплачене видання Читайте on-line

Баланс группа компаній

Бухгалтерія - це любов!

(056) 370-44-25
Замовити дзвінок

Нові форми ПН і РК в «M.E.Doc»

March 25, 2016

Згідно з Наказом Міністерства фінансів України від 31.12.2015 № 1307 «Про затвердження форми податкової накладної та Порядку заповнення податкової накладної», з 01.04.2016р. в дію вступають нові податкові накладні та Додатки 2 до них (розрахунки коригування).
Як працювати з новими НН і РК в комп'ютерній програмі «M.E.Doc»?
Як Ви знаєте, всі податкові накладні (зокрема ті, особливості заповнення яких викладені в пунктах 9-15 і 19 цього Порядку) підлягають реєстрації в Єдиному реєстрі податкових накладних в порядку, встановленому Кабінетом Міністрів України, і за формою, що діє на день такої реєстрації.
У зв'язку з цим в «M.E.Doc» будуть реалізовані певні зміни в програмне забезпечення, зокрема:
- З'явиться можливість створення НН і РК за новими формами в період «Март 2016» в модулі «Реєстр первинних документів» і «Реєстр виданих та отриманих податкових накладних» (FJ1201007 I FJ1201008, FJ1201207 I FJ1201208). Користувачі «M.E.Doc» зможуть створювати нові форми ПН і РК, вказуючи дату складання як «Март», так і «Квітень» для того, щоб подати такі документи на реєстрацію, починаючи з 01.04.2016 р.
- У модулі «Реєстр первинних документів» буде реалізована функція створення нової версії бланка НН-РК на основі діючої на даний момент форми ПН-РК (FJ1201007 і FJ1201207). Виділивши потрібний документ діючої форми (НН-РК) і використовуючи нову функцію «створити на основі нову версію ПН» ( «Создать на основе нову версію Додатка 2»), користувач зможе отримати новий документ на новій формі бланка. Всі поля, що збігаються в чинною та новою версіях бланків, будуть автоматично перенесені в новий документ (Опис полів, які автоматично будуть перенесені з діючої форми в нову версію, знаходиться в Таблиці 1). Оскільки нові форми ПН-РК містять відсутні в попередній формі поля, користувач зможе відразу при створенні задати значення нових полів для обраних документів або групи документів.
- Буде реалізована функція перетворення діючих форм ПН-РК в нові на етапі імпорту. Перетворення форм відбуватиметься з форматів:
    XML ( «Для подачі у Контролюючим орган»);
    XML ( «Для обміну звітністю»);
    DBF ( «Для обміну звітністю»).
Користувач отримає можливість в налаштуваннях програми включити опцію «Використовувати налаштування перетворення форм документів при імпорті 7-х версій ПН-Дод2», після чого виконати імпорт 7-х форм НН-РК і отримати в «MEDoc» ці документи на нових формах.

Джерело: http://uteka.ua/ua/publication/Novye-formy-NN-i-RK-v-MEDoc.

Приєднуйтесь до нашої сторінки та отримуйте новини першими!

Дякую, я вже з вами!