Ваше передплачене видання Читайте on-line

Баланс группа компаній

Бухгалтерія - це любов!

(056) 370-44-25
Замовити дзвінок

Нові форми ЄСВ. Перша і друга квитанції

July 8, 2016

Розробники комп'ютерної програми «M.E.Doc» продовжують публікації з роз'ясненнями щодо декларування звітності по ЄСВ за новими формами. Сьогодні Вашій увазі пропонуємо розглянути механізм отримання Квитанцій №1 і №2 на подану звітність. Звітність, щодо сум нарахованого єдиного внеску на загальнообов'язкове державне соціальне страхування подаються і приймаються Єдиним вікном подання електронної звітності до пакеті, який являє собою набір XML файлів. Сформований XML файл основного документа пакета містить посилання на всі створені таблиці, і відповідно, в усіх таблицях є посилання на основний документ.
Єдине вікно обробки електронних звітів після отримання пакету, здійснює його розшифрування, перевірку електронних цифрових підписів і цілісність пакета, виконує перевірку відповідності встановленим форматом і формує квитанцію про одержання електронного документа - Квитанція №1. Далі Єдине вікно направляє Квитанцію № 1 страхувальнику.
!!! Звертаємо увагу користувачів, що Квитанція №1 формується до кожного файлу в пакеті звітності. Тобто в імені Квитанції №1 буде вказуватися код таблиці, для якої призначена квитанція. Варто пам'ятати, що якщо хоча б одна з таблиць пакета має негативну Квитанцію №1 - весь пакет звіту вважається неприйнятим!
Далі пакет звітності ЄСВ передається на обробку в систему ДФСУ. Тут звіт проходить другий етап перевірок і якщо обробка невдала, то звіт в ПФУ не надсилається - система ДФСУ формує негативну квитанцію № 2, яку Єдине вікно надсилає страхувальнику. У разі проходження звіту ЄСВ перевірок, на рівні системи ДФСУ пакет звіту архівується і передається в ПФУ.
ПФУ здійснює остаточну перевірку звітів ЄСВ, за результатами цих контролів формується Квитанція №2, яка передається в систему ДФСУ. Система ДФСУ формує узагальнюючу Квитанцію №2, яку Єдине вікно надсилає страхувальнику.
Звертаємо увагу користувачів, що Квитанція №2 формується для пакета звітності в цілому. Тобто в імені Квитанції №2 відзначатиметься код основного документа пакета. Квитанція №2 з результатами обробки кріпиться до всіх таблиць звіту.
Схема механізму документообігу звітності по ЄСВ.

Джерело: https://uteka.ua/ua/publication/Novye-formy-ESV-Pervaya-i-vtoraya-kvitancii.

Приєднуйтесь до нашої сторінки та отримуйте новини першими!

Дякую, я вже з вами!