Ваше передплачене видання Читайте on-line

Баланс группа компаній

Бухгалтерія - це любов!

(056) 370-44-25
Замовити дзвінок

Новини законодавства з 5 по 10 грудня 2016 року

December 9, 2016

Індекс інфляції у листопаді 2016 року
За даними Державної служби статистики України індекс споживчих цін на товари та послуги (індекс інфляції) в Україні у листопаді 2016 року до попереднього місяця становив 101,8 %

Встановлена загальна пропорція ЄСВ, яка направляється в ФСС
Документ встановив загальну пропорцію єдиного внеску на загальнообов'язкове державне страхування, що спрямовується у Фонд соціального страхування. Її розмір складе 14,2657%.

Уряд призвело окремі акти КМУ у відповідність до Податкового кодексу
Визнано такою, що втратила чинність, постанову, якою затверджено порядок переходу на подання спрощеної декларації з податку на прибуток платників, які застосовують ставку 0 відсотків, і форму такої декларації.

Зміни в КЗпП і деякі законодавчі акти
Законопроект передбачає внесення змін до Кодексу законів про працю України, законів України «Про зайнятість населення» та «Про рекламу».

Верховна Рада прийняла за основу законопроект щодо удосконалення податкової системи
Антикорупційний законопроекту № 5368 націлений на підвищення якості адміністрування, тобто всього процесу нарахування сплати податків та взаємодії платника та податкової, вирішення великої кількості його проблем та найголовніше, на подолання системної корупції у податковій сфері.

Забезпечується збалансованість бюджетних надходжень у 2017 році
Метою проекту Закону є виконання вимог пункту 4 розділу XIX Податкового кодексу України щодо щорічного перегляду ставок деяких податків, визначених в абсолютних значеннях, створення умов для збільшення надходжень до бюджету та забезпечення збалансованості бюджету 2017 року, адаптації до норм Європейського законодавства.

Вдосконалення у сфері підвищення мінімальної заробітної плати та страхових виплат
Основною метою прийняття докумета є вдосконалення законодавства у сфері підвищення мінімальної заробітної плати та страхових виплат, легалізація відносин у сфері зайнятості та оплати праці, шляхом делегування органам місцевого самоврядування повноважень у сфері контролю за дотриманням законодавства про працю і зайнятість населення, а також накладання штрафів за його порушення.

Джерело: https://uteka.ua/ua/publication/Novosti-zakonodatelstva-s-5po-10-dekabrya-2016-goda

Приєднуйтесь до нашої сторінки та отримуйте новини першими!

Дякую, я вже з вами!