Ваше передплачене видання Читайте on-line

Баланс группа компаній

Бухгалтерія - це любов!

(056) 370-44-25
Замовити дзвінок

Неподання звіту та обов`язкової документації про контрольовані операції: які штрафи?

July 7, 2016

Які штрафні санкції застосовуються при неподанні або несвоєчасному поданні платником податків звіту та/або обов’язкової документації про проведені ним протягом року контрольовані операції?

Відповідно до п. 120.3 ст. 120 ПОДАТКОВОГО КОДЕКСУ від 02.12.10 р. № 2755-VI зі змінами та доповненнями (далі – ПКУ) неподання платником податків звіту про контрольовані операції та/або документації з трансфертного ціноутворення або невключення до такого звіту інформації про всі здійснені протягом звітного періоду контрольовані операції відповідно до вимог п. 39.4 ст. 39 ПКУ тягне за собою накладення штрафу у розмірі: 

  • 300 розмірів мінімальної заробітної плати, встановленої законом на 1 січня податкового (звітного) року, - у разі неподання (несвоєчасного подання) звіту про контрольовані операції; 
  • 1% суми контрольованих операцій, незадекларованих у поданому звіті про контрольовані операції, але не більше 300 розмірів мінімальної заробітної плати, встановленої законом на 1 січня податкового (звітного) року, за всі незадекларовані контрольовані операції; 
  • 3% суми контрольованих операцій, щодо яких не була подана документація, визначена п.п. 39.4.6 п. 39.4 ст. 39 ПКУ, але не більше 200 розмірів мінімальної заробітної плати, встановленої законом на 1 січня податкового (звітного) року, за всі контрольовані операції, здійснені у відповідному звітному році. 

Сплата таких фінансових санкцій (штрафів) не звільняє платника податку від обов’язку подання звіту про контрольовані операції та/або документації з трансфертного ціноутворення.

Джерело: https://uteka.ua/ua/publication/Nepredstavlenie-otcheta-i-obyazatelnoj-dokumentacii-o-kontroliruemyx-operaciyax-kakie-shtrafy.

Приєднуйтесь до нашої сторінки та отримуйте новини першими!

Дякую, я вже з вами!