Баланс группа компаній

Бухгалтерія - це любов!

(056) 370-44-25
Замовити дзвінок

Необоротні активи використані за межами митної території України: що з податковими зобов`язаннями?

5 липня 2016 р.

Чи необхідно платнику ПДВ нарахувати податкові зобов’язання за необоротними активами, суми ПДВ під час придбання яких в повному обсязі було включено до податкового кредиту, в разі їх повного або часткового використання в операції, місце постачання якої визначено за межами митної території України?

Податківці у ЗІР, категорія 101.05 нагадали наступне. У разі повного або часткового використання необоротних активів в операціях, місце постачання яких визначено за межами митної території України, платник ПДВ повинен відповідно до вимог п. 198.5 ст. 198 або ст. 199 ПОДАТКОВОГО КОДЕКСУ нарахувати податкові зобов’язання.

Джерело: https://uteka.ua/ua/publication/Neoborotnye-aktivy-ispolzovany-za-predelami-tamozhennoj-territorii-Ukrainy-chto-s-nalogovymi-obyazatelstvami.

Приєднуйтесь до нашої сторінки та отримуйте новини першими!

Дякую, я вже з вами!