Баланс группа компаній

Бухгалтерія - це любов!

(056) 370-44-25
Замовити дзвінок

Чи необхідно реєструватись платником акцизного податку в разі експорту пального?

13 листопада 2017 р.

Відповідно до пп. 212.3.4 Податкового кодексу (далі – ПК) особи, які здійснюватимуть реалізацію пального, підлягають обов’язковій реєстрації як платники акцизного податку контролюючими органами за місцезнаходженням юросіб, місцем проживання фізосіб – підприємців до початку здійснення реалізації пального.
Реєстрація платника податку здійснюється на підставі подання особою не пізніше ніж за три робочих дні до початку здійснення реалізації пального заяви, форма якої затверджується центральним органом виконавчої влади, що забезпечує формування державної фінансової політики.
Згідно із ч. 1 ст.82 гл. 15 Митного кодексу остаточне вивезення – це митний режим, відповідно до якого українські товари випускаються для вільного обігу за межами митної території України (далі — МТУ) без зобов’язань щодо їх зворотного ввезення.
При цьому згідно з пп. 213.2.1 ПК операції з вивезення (експорту) підакцизних товарів (продукції) платником податку за межі МТУ віднесено до операцій з підакцизними товарами, які не підлягають обкладенню акцизним податком.
Отже, суб’єкт господарювання, який здійснює експорт пального, не повинен реєструватись платником акцизного податку як особа, що реалізує пальне.

ДФС у Дніпропетровській області.

Приєднуйтесь до нашої сторінки та отримуйте новини першими!

Дякую, я вже з вами!