Ваше передплачене видання Читайте on-line

Баланс группа компаній

Бухгалтерія - це любов!

(056) 370-44-25
Замовити дзвінок

Деякі питання щодо спецзасобів для зняття інформації з каналів зв’язку

October 3, 2016

Уряд прийняв постанову від 22.09.16 р. № 669 "Деякі питання щодо спеціальних технічних засобів для зняття інформації з каналів зв’язку та інших технічних засобів негласного отримання інформації".
Ліцензійні умови провадження господарської діяльності, пов'язаної з розробленням, виготовленням, постачанням спеціальних технічних засобів (СТЗ) для зняття інформації з каналів зв'язку та інших технічних засобів негласного отримання інформації, приведено у відповідність до законодавства щодо розроблення критеріїв належності та переліку технічних засобів негласного отримання інформації.
Документом конкретизовано кадрові, організаційні, технологічні вимоги до суб'єктів господарювання, які провадять вищезазначену господарську діяльність.
Крім того, визначено вичерпний перелік документів, що підтверджують відповідність суб'єкта господарювання вимогам ліцензійних умов.
Прийняття постанови також сприятиме запобіганню несанкціонованого розповсюдження та використання СТЗ суб'єктами, яким не надано право на здійснення оперативно-розшукової діяльності.

Джерело: https://uteka.ua/ua/publication/Nekotorye-voprosy-specsredstv-dlya-snyatiya-informacii-s-kanalov-svyazi

Приєднуйтесь до нашої сторінки та отримуйте новини першими!

Дякую, я вже з вами!