Ваше передплачене видання Читайте on-line

Баланс группа компаній

Бухгалтерія - це любов!

(056) 370-44-25
Замовити дзвінок

Недопуск до проведення перевірки: дії контролюючих органів

September 23, 2016

ДФС у листі від 14.09.2016 № 9679/М/99-99-13-04-02-14 повідомила, що відмова платника податків від проведення перевірки за наявності законних підстав для її проведення, допуску посадових (службових) осіб контролюючого органу до проведення перевірки, а також вчинення будь-яких інших дій з метою уникнення проведення перевірки може бути підставою для вжиття контролюючими органами таких дій:

  • застосування арешту майна, відмінного від коштів, платника податків на підставі прийняття рішення керівником (заступником керівника) органу ДФС, обґрунтованість якого повинна бути перевірена судом протягом 96 годин (ст. 94 ПКУ);
  • звернення до адміністративного суду із позовом (поданням) про застосування арешту коштів на рахунках у банку платника податків, зокрема, щодо зупинення видаткових операцій (пп. 94.6.2 ПКУ).

Податківці зауважили, що недопуск до проведення документальної виїзної перевірки не позбавляє права контролюючі органи вжити заходів щодо проведення документальної невиїзної перевірки, за наявності обставин для її проведення.

Джерело: https://uteka.ua/ua/publication/Nedopusk-k-provedeniyu-proverki-dejstviya-kontroliruyushhix-organov

Приєднуйтесь до нашої сторінки та отримуйте новини першими!

Дякую, я вже з вами!