Ваше передплачене видання Читайте on-line

Баланс группа компаній

Бухгалтерія - це любов!

(056) 370-44-25
Замовити дзвінок

Не плануєте сплачувати екоподаток – подайте заяву

April 1, 2014

Платник податку, який не планує з початку звітного податкового року здійснення викидів, скидів забруднюючих речовин, розміщення відходів, утворення радіоактивних відходів протягом звітного року, повинен повідомити про це контролюючий орган та скласти заяву у довільній формі про відсутність у нього у звітному році об’єкта обчислення екологічного податку.
Згідно зі ст. 250 ПК базовий податковий (звітний період) щодо екологічного податку дорівнює календарному кварталу. Платники податку складають податкові декларації  за затвердженою формою та подають її протягом 40 календарних днів, що настають  за останнім календарним днем податкового (звітного) кварталу, до контролюючих органів. Граничним терміном подання Податкової декларації екологічного податку за I квартал 2014 року є 12.05.14 р.
Тому для платника податку, який не планує з початку звітного року здійснення викидів, скидів забруднюючих речовин, розміщення відходів, утворення радіоактивних відходів, протягом звітного року, граничним терміном подання повідомлення про це до контролюючого органу та складання заяви про відсутність у нього у звітному році об’єкта обчислення екологічного податку є 12.05.14 р.

За матеріалами офіційного порталу Міндоходів у Житомирській області.


Новини за темою:

Особливості адміністрування екологічного податку у 2014 році

Екоподаток у класифікації доходів бюджету

Приєднуйтесь до нашої сторінки та отримуйте новини першими!

Дякую, я вже з вами!