Ваше передплачене видання Читайте on-line

Баланс группа компаній

Бухгалтерія - це любов!

(056) 370-44-25
Замовити дзвінок

НБУ пропонує знизити граничну суму розрахунків готівкою за участю фізосіб

August 5, 2016

Національний банк України пропонує встановити граничну суму розрахунків готівкою фізичних осіб з підприємствами (підприємцями) протягом одного дня за товари (роботи, послуги), а також  фізичних осіб між собою за договорами купівлі-продажу, які підлягають нотаріальному посвідченню, у розмірі 50 тис. гривень та виносить на громадське обговорення проект постанови Правління Національного банку України “Про внесення змін до постанови Правління Національного банку України від 06 червня 2013 року № 210” (далі – проект).
Разом з тим, безготівкові розрахунки можуть здійснюватися без будь-яких обмежень і банки зобов’язані забезпечити безготівкові перерахування на вимогу клієнтів у повному обсязі.
Зростання безготівкових розрахунків збільшить надходження фінансових ресурсів суб’єктів національної економіки в банківську систему та підвищить ліквідність банків. Зменшення готівкових розрахунків сприятиме детінізації економіки країни, зростанню надходжень до Державного бюджету України.
Пропозиції та зауваження до проекту постанови Правління Національного банку України “Про внесення змін до постанови Правління Національного банку України від 06 червня 2013 року № 210” приймаються до 05 вересня 2016 року.

Джерело: https://uteka.ua/ua/publication/NBU-predlagaet-snizit-predelnuyu-summu-raschetov-nalichnymi-s-uchastiem-fizlic

Приєднуйтесь до нашої сторінки та отримуйте новини першими!

Дякую, я вже з вами!