Ваше передплачене видання Читайте on-line

Баланс группа компаній

Бухгалтерія - це любов!

(056) 370-44-25
Замовити дзвінок

НБУ оприлюднює інформацію про видані генеральні ліцензії на здійснення валютних операцій

May 12, 2015

НБУ продовжує реалізацію політики підвищення прозорості своєї діяльності і розпочинає публікувати архівну та актуальну інформацію про видані генеральні ліцензії на здійснення банками і небанківськими фінансовими установами валютних операцій.
Стосовно банків публікується інформація про всі генеральні ліцензії, видані починаючи з жовтня 2011 року. Стосовно небанківських фінансових установ публікується інформація про всі 162 генеральні ліцензії, видані починаючи із грудня 2002 року. Інформація про всі видані ліцензії публікується в хронологічному порядку та міститься у двох файлах, у яких подаються відомості щодо банків і небанківських фінансових установ відповідно. Зазначені файли розміщені на сторінці Офіційного інтернет-представництва НБУ в розділі “Банківський нагляд”.
У подальшому інформація про видані банкам та небанківським фінансовим установам генеральні ліцензії на здійснення валютних операцій оновлюватиметься регулярно протягом п’яти робочих днів після видачі нових генеральних ліцензій.
НБУ нагадує, що з метою підвищення транспарентності діяльності банківської системи із січня 2015 року НБУ оприлюднює інформацію про надані банкам кредити (на строк більше 30 календарних днів) з обов’язковим зазначенням найменування банку, суми та виду кредиту, типу наданого забезпечення та дати відповідного рішення НБУ.

За матеріалами офіційного Інтернет-представництва НБУ.

Приєднуйтесь до нашої сторінки та отримуйте новини першими!

Дякую, я вже з вами!