Ваше передплачене видання Читайте on-line

Баланс группа компаній

Бухгалтерія - це любов!

(056) 370-44-25
Замовити дзвінок

НБУ та ДФС домовилися про співпрацю

March 23, 2016

У Національному банку України (далі – НБУ) 21 березня відбулася тристороння робоча зустріч з представниками Державної фіскальної служби України (далі  ‒ ДФС) та Антимонопольного комітету України.
Основною метою зустрічі стало вироблення спільної стратегії щодо трансфертного ціноутворення та деофшоризації українського бізнесу.
Під час зустрічі НБУ висловив готовність до плідної співпраці з ДФС. Основним напрямом співпраці НБУ та ДФС має стати деофшоризація українського бізнесу.
Національний банк уважає, що обговорення моделі деофшоризації, яка б зафіксувала status quo, та чесно визнала факт офшорності є вкрай необхідним. Деофшоризація не повинна “вбивати” бізнес, але бізнес повинен бути транспарентним. Тож визначення кінцевих власників офшорних компаній стратегічно важливе для країни.
Таким шляхом вже ідуть країни Європейського Союзу у відповідності до вимог документу Base Erosion and Profit Shifting Організації економічного співробітництва та розвитку (ОЕСР).
ДФС підтримала ідею вироблення спільної концепції з деофшоризації.
На напрацюваннях НБУ та ДФС ґрунтуватиметься спільна концепція з деофшоризації. Вона буде відтворена в законопроекті про деофшоризацію та в засадах нового валютного регулювання центрального банку.
Антимонопольний комітет України також підкреслив свою готовність взяти участь у розробленні цих документів.
Окрім цього, сторони домовилися про обмін інформацією щодо діяльності фінансового сектору, обговорили питання трансфертного ціноутворення, необхідність об’єднання зусиль для боротьби з конвертаційними центрами та нелегальними обмінними пунктами.
Наступна зустріч відбудеться за декілька тижнів та буде присвячена більш детальному обговоренню майбутньої концепції деофшоризації українського бізнесу.

Джерело: http://uteka.ua/ua/publication/NBU-i-GFS-dogovorilis-o-sotrudnichestve.

Приєднуйтесь до нашої сторінки та отримуйте новини першими!

Дякую, я вже з вами!