Ваше передплачене видання Читайте on-line

Баланс группа компаній

Бухгалтерія - це любов!

(056) 370-44-25
Замовити дзвінок

Податківцям дозволять перевіряти дотримання вимог валютного законодавства

March 15, 2016

ДФС оприлюднила проект розпорядження КМУ «Про надання дозволу органам Державної фіскальної служби проводити документальні перевірки дотримання вимог валютного законодавства та з питань державної митної справи»  (далі – проект розпорядження).
Проект розпорядження передбачає надання дозволу на проведення перевірок платників податків, які мають порушення законодавства України з питань валютного регулювання і валютного контролю, державної митної справи, та по значній кількості яких спливає строк давності, встановлений статтею 102 Податкового кодексу України.
Прийняття розпорядження дасть можливість територіальним органам ДФС здійснювати контроль за дотриманням суб’єктами господарювання законодавчо встановлених строків розрахунків надходження виручки в іноземній валюті за експортними операціями і товарів за імпортними операціями та законодавства України з питань митної справи, перевірки яких не можуть бути проведені у зв’язку з мораторієм.

Джерело: http://uteka.ua/ua/publication/Nalogovikam-razreshat-proveryat-soblyudenie-trebovanij-valyutnogo-zakonodatelstva.

Приєднуйтесь до нашої сторінки та отримуйте новини першими!

Дякую, я вже з вами!