Ваше передплачене видання Читайте on-line

Баланс группа компаній

Бухгалтерія - це любов!

(056) 370-44-25
Замовити дзвінок

Податкова міліція не перевірятиме місцезнаходження платників податків за запитом податківців

March 18, 2016

Наказом ДФС від 14.03.16 р. № 217 скасовано Положення про організацію взаємодії підрозділів податкової міліції з іншими структурними підрозділами органів державної податкової служби для встановлення місцезнаходження платника податків, яке було затверджено наказом ДПАУ від 17.05.10 р. № 336. Скасування цього наказу більше пов’язано з втратою його актуальності. Адже втратили чинності всі нормативно-правові акти, на виконання яких він був прийнятий, не говорячи про численні реорганізації самої податкової служби.
Раніше цей наказ переважно використовувався як інструмент маніпуляції платниками ПДВ: у разі потреби податківці направляли запити до податкової міліції. Далі на підставі таких запитів податкова міліція починала розшук відповідних платників (їх керівників, засновників) за зареєстрованим місцезнаходженням у Держреєстрі. У разі незнаходження платника ПДВ за такою адресою відповідний підрозділ податкової міліції передавав до податкового органу службову записку про встановлення ознак фіктивності платника податків. Далі податківці щодо такого платника ПДВ могли скористатись правом анулювання реєстрації платника ПДВ.

Джерело: http://uteka.ua/ua/publication/Nalogovaya-miliciya-ne-budet-proveryat-mestonaxozhdenie-nalogoplatelshhikov-po-zaprosu-nalogovikov.

Приєднуйтесь до нашої сторінки та отримуйте новини першими!

Дякую, я вже з вами!