Ваше передплачене видання Читайте on-line

Баланс группа компаній

Бухгалтерія - це любов!

(056) 370-44-25
Замовити дзвінок

Оподаткування товарів, що переміщуються громадянами у несупроводжуваному багажі

July 25, 2016

Товари (крім підакцизних), сумарна фактурна вартість яких не перевищує еквівалент 150 євро, що переміщуються у несупроводжуваному багажі, підлягають усному декларуванню на підставі товаросупровідних документів та не є об’єктами оподаткування митними платежами.
Якщо сумарна фактурна вартість зазначених товарів перевищує еквівалент 150 євро, але не перевищує еквівалент 10000 євро, або такі товари переміщуються (пересилаються) без дотримання умов, передбачених частиною п’ятою ст. 374 Митного кодексу України, то вони підлягають письмовому декларуванню в порядку, встановленому для громадян, та оподатковуються ввізним митом за ставкою 10% та податком на додану вартість за ставкою, встановленою ПОДАТКОВИМ КОДЕКСОМ УКРАЇНИ. Базою оподаткування для таких товарів є частина їх сумарної фактурної вартості, що перевищує еквівалент 150 євро.
Товари (крім підакцизних), сумарна фактурна вартість яких перевищує еквівалент 10000 євро, що переміщуються на митну територію України в несупроводжуваному багажі, підлягають декларуванню та митному оформленню з поданням митної декларації, передбаченої законодавством України для підприємств, а також дозволів (ліцензій), сертифікатів відповідності чи свідоцтв про визнання відповідності у випадках, установлених законодавством України для суб’єктів зовнішньоекономічної діяльності, та оподатковуються ввізним митом за повними ставками Митного тарифу України і податком на додану вартість за ставкою, встановленою Податковим кодексом України.

Відділ організації роботи
Головного управління ДФС у Тернопільській області 

Джерело: https://uteka.ua/ua/publication/Nalogooblozhenie-tovarov-peremeshhaemyx-grazhdanami-v-nesoprovozhdaemom-bagazhe

Приєднуйтесь до нашої сторінки та отримуйте новини першими!

Дякую, я вже з вами!