Ваше передплачене видання Читайте on-line

Баланс группа компаній

Бухгалтерія - це любов!

(056) 370-44-25
Замовити дзвінок

Національний банк України узгодив правила платіжної системи "IBOX MONEY TRANSFER"

May 16, 2016

Національний банк України узгодив правила платіжної системи “IBOX MONEY TRANSFER” та видав платіжній організації цієї системи ПАТ “Агрокомбанк” (м. Київ) свідоцтво від 12 травня 2016 року № 29.
Відомості про “IBOX MONEY TRANSFER” унесено до Реєстру платіжних систем, систем розрахунків, учасників цих систем та операторів послуг платіжної інфраструктури (далі – Реєстр платіжних систем).
Платіжна система “IBOX MONEY TRANSFER” наразі є 8-ю платіжною системою на ринку України,  що створена банком-резидентом.
Згідно з її правилами учасниками платіжної системи можуть бути банки та небанківські фінансові установи України, що мають ліцензію на переказ коштів без відкриття рахунку, та установи-нерезиденти, які відповідно до законодавства своєї країни мають право здійснювати переказ коштів.
Платіжна система “IBOX MONEY TRANSFER” призначена для переказів у національній валюті, доларах США, євро та російських рублях.
Внутрішньодержавні перекази у системі здійснюються від фізичних осіб на користь фізичних і юридичних осіб, а також від юридичних осіб на користь фізичних осіб.
Транскордонні перекази здійснюються між фізичними особами.
Перелік усіх платіжних систем, відомості про які внесено до Реєстру платіжних систем, розміщено на сторінці Офіційного інтернет-представництва Національного банку України.

Джерело: https://uteka.ua/ua/publication/Nacionalnyj-bank-Ukrainy-soglasoval-pravila-platezhnoj-sistemy-IBOX-MONEY-TRANSFER.

Приєднуйтесь до нашої сторінки та отримуйте новини першими!

Дякую, я вже з вами!