Ваше передплачене видання Читайте on-line

Баланс группа компаній

Бухгалтерія - це любов!

(056) 370-44-25
Замовити дзвінок

Національний банк погодив набуття істотної участі в п’яти банках

October 6, 2016

Національний банк України опублікував інформацію про результати розгляду пакетів документів, поданих для погодження набуття істотної участі в банках у ІІІ кварталі 2016 року.
У липні-вересні 2016 року Національний банк прийняв рішення щодо дев’яти пакетів документів, поданих для погодження набуття істотної участі. За результатами розгляду прийнято п’ять рішень про погодження та чотири рішення про заборону набуття істотної участі в банках. Рішення щодо окремих пакетів документів прийняті у зв'язку із завершенням процедури легалізації власників цих банків. У деяких випадках вони були пов'язані із збільшенням статутного капіталу банку (наприклад, АТ "ПроКредит Банк") або внутрішньогруповою корпоративною реструктуризацією (як у випадку UniCredit Bank (ПАТ "Укрсоцбанк").
Національний банк продовжує постійний моніторинг структур власності банків та вживатиме заходів впливу до банків, структура власності яких не відповідатиме вимогам щодо прозорості.

Джерело: https://uteka.ua/ua/publication/Nacionalnyj-bank-soglasoval-priobretenie-sushhestvennogo-uchastiya-v-pyati-bankax

Приєднуйтесь до нашої сторінки та отримуйте новини першими!

Дякую, я вже з вами!