Ваше передплачене видання Читайте on-line

Баланс группа компаній

Бухгалтерія - це любов!

(056) 370-44-25
Замовити дзвінок

Національний банк реорганізував діяльність департаменту реєстраційних питань та ліцензування

October 19, 2016

Національний банк реорганізував діяльність департаменту реєстраційних питань та ліцензування, оптимізувавши його структуру та чисельність персоналу. Про це йдеться у рішенні Правління НБУ № 341-рш від 17 жовтня 2016 року.
У рамках подальшої трансформації НБУ департамент реєстраційних питань та ліцензування перетворено на управління реєстрації та ліцензування на правах відокремленого підрозділу Національного банку. Поточна робота щодо реєстрації та ліцензування фінансових установ направлена на підтримання прозорості структури власності банків, що свідчить про доцільність реорганізації роботи управління.
До функцій управління реєстрації та ліцензування належить: ліцензування банків, вирішення реєстраційних питань, моніторинг структур власності банків, ліцензування небанківських фінансових установ та моніторинг банківських груп.
Раніше виконувані департаментом функції щодо ліцензування валютних операцій фізичних та юридичних осіб, здійснення контролю за дотриманням резидентами умов індивідуальних ліцензій та інших дозвільних і реєстраційних документів, що надає Національний банк, передані до департаменту фінансового моніторингу НБУ.
Реорганізоване управління реєстрації та ліцензування продовжує очолювати Олександр Бевз.

Джерело: https://uteka.ua/ua/publication/Nacionalnyj-bank-reorganizoval-deyatelnost-departamenta-registracionnyx-voprosov-i-licenzirovaniya.

Приєднуйтесь до нашої сторінки та отримуйте новини першими!

Дякую, я вже з вами!