Ваше передплачене видання Читайте on-line

Баланс группа компаній

Бухгалтерія - це любов!

(056) 370-44-25
Замовити дзвінок

На що треба звертати увагу при купівлі товарів в інтернет-магазині?

November 28, 2016

Зважаючи на кількість звернень та скарг споживачів, що останнім часом надходить на адресу Держпродспоживслужби та стосуються недобросовісних дій суб’єктів господарювання, які провадять свою діяльність через інтернет-магазини та реалізують продукцію поза торгівельними приміщеннями, Державна служба України з питань безпечності харчових продуктів та захисту споживачів вкотре закликає споживачів бути уважними при купівлі товарів через мережу Інтернет та замовлення товарів з доставкою додому.
Звертаємо увагу, що при пропонуванні до продажу та безпосередньо при продажу товарів такі продавці зобов’язані надавати інформацію про найменування (організаційно-правову форму: ФОП, ПП, ТОВ тощо та назву) та точну адресу суб’єкта господарювання. З більш детальним переліком інформації, яка повинна надаватися продавцем можна ознайомитися тут.
Наголошуємо, що відсутність інформації про найменування та місцезнаходження продавця унеможливлює проведення перевірок з боку Держпродспоживслужби за скаргами споживачів.
Нагадуємо, що запорукою позитивного вирішення проблемної ситуації, що складається у споживачів із такими продавцями, при зверненні до органів захисту споживачів є наявність інформації про найменування суб’єкта господарювання та точну адресу, за якою ним здійснюється господарська діяльність.

Джерело: https://uteka.ua/ua/publication/Na-chto-nado-obrashhat-vnimanie-pri-pokupke-tovarov-v-internet-magazine

Приєднуйтесь до нашої сторінки та отримуйте новини першими!

Дякую, я вже з вами!