Ваше передплачене видання Читайте on-line

Баланс группа компаній

Бухгалтерія - це любов!

(056) 370-44-25
Замовити дзвінок

Моніторинг контрольованих операцій за оновленим порядком

June 20, 2017

16.06.17 р. набули чинності зміни до Порядку проведення моніторингу контрольованих операцій та Порядку опитування уповноважених, посадових осіб та/або працівників платника податків із питань трансфертного ціноутворення, затверджених наказом Мінфіну від 14.08.15 р. № 706.
Зокрема, встановлено, що платники податків зобов'язані подавати інформацію, визначену в запиті контролюючого органу, та її документальне підтвердження протягом 15 робочих днів із дня, наступного за днем отримання запиту.
У разі виявлення під час первинного аналізу інформації про здійснені контрольовані операції факту застосування платником податку під час здійснення контрольованих операцій умов, що не відповідають принципу «витягнутої руки», платник податку має право самостійно провести коригування ціни контрольованої операції та сум податкових зобов'язань відповідно до пп. 39.5.4.1 ПК.
Результати первинного аналізу враховуються контролюючим органом при прийнятті рішення про направлення платнику податку запиту про надання документації згідно з пп. 39.4.4 ПК та використовуються для подальшого аналізу звітів про контрольовані операції та документації з трансфертного ціноутворення, поданих платником податків відповідно до вимог п. 39.4 ПК, а також вирішення питання призначення перевірки платника податків із питань дотримання принципу «витягнутої руки».

Наказ Мінфіну від 28.04.17 р. № 470 набув чинності з 16.06.17 р. («Офіційний вісник України» від 16.06.17 р. № 47).

Джерело: https://uteka.ua/.

Приєднуйтесь до нашої сторінки та отримуйте новини першими!

Дякую, я вже з вами!