Ваше передплачене видання Читайте on-line

Баланс группа компаній

Бухгалтерія - це любов!

(056) 370-44-25
Замовити дзвінок

Чи можна повернути допомогу на оздоровлення у разі невикористання відпустки?

November 14, 2016

Мінсоцполітики розглянуло лист від 07.10.16 р. №1382/13/84-16 щодо повернення коштів виплаченої допомоги на оздоровлення у разі невикористання щорічної основної відпустки.

Посадовим особам місцевого самоврядування надається щорічна основна відпустка тривалістю 30 календарних днів, якщо законами України не передбачено тривалішої відпустки, з виплатою допомоги на оздоровлення у розмірі посадового окладу.

Разом з тим керівникам органів місцевого самоврядування та їх виконавчих органів у межах установленого фонду оплати праці надано право надавати працівникам допомогу на оздоровлення при наданні щорічної відпустки у розмірі, що не перевищує середньомісячної зарплати працівника.

Згідно із Законом про відпустки зарплата за час відпустки виплачується не пізніше ніж за 3 дні до її початку, одночасно здійснюється виплата і допомоги на оздоровлення.

При цьому законодавством не передбачено повернення коштів виплаченої допомоги на оздоровлення у разі невикористання відпустки у зв'язку з тимчасовою непрацездатністю та наступного звільнення.

Джерело: https://uteka.ua/ua/publication/Mozhno-li-vernut-pomoshh-na-ozdorovlenie-v-sluchae-neispolzovaniya-otpuska.

Приєднуйтесь до нашої сторінки та отримуйте новини першими!

Дякую, я вже з вами!