Баланс группа компаній

Бухгалтерія - це любов!

(056) 370-44-25
Замовити дзвінок

Чи може ФОП - єдинник здійснювати ЗЕД за межами території України?

8 грудня 2016 р.

Пунктом 291.5 ст.291 ПК визначені види діяльності, здійснюючи які фізичні особи - підприємці не можуть бути платниками єдиного податку.
Платники єдиного податку зобов’язані перейти на сплату інших податків і зборів, визначених ПКУ, у разі здійснення видів діяльності, які не дають права застосовувати спрощену систему оподаткування, або невідповідності вимогам організаційно-правових форм господарювання - з першого числа місяця, наступного за податковим (звітним) періодом, у якому здійснювалися такі види діяльності або відбулася зміна організаційно-правової форми.
Враховуючи вищенаведене, фізична особа – підприємець – платник єдиного податку може здійснювати зовнішньоекономічну діяльність як на території України, так і за її межами, за умови, що ним не здійснюються види діяльності, які не дають права застосовувати спрощену систему оподаткування.

Джерело: https://uteka.ua/ua/publication/Mozhet-li-FLP---edinshhik-osushhestvlyat-VED-za-predelami-territorii-Ukrainy.

Приєднуйтесь до нашої сторінки та отримуйте новини першими!

Дякую, я вже з вами!