Ваше передплачене видання Читайте on-line

Баланс группа компаній

Бухгалтерія - це любов!

(056) 370-44-25
Замовити дзвінок

МОЗ планує сформувати новий прозорий механізм процедури відправлення на лікування за кордон

June 3, 2016

МОЗ опрацьовує питання стосовно удосконалення процедури направлення громадян України на лікування за кордон, захворювання яких не лікуються на території України, а також зробить ці процеси більш прозорими.
Планується скоротити перелік документів, необхідних для взяття хворого на облік, чітко визначити перелік захворювань, які не лікуються в Україні та показані лише для лікування за кордоном, а також зробити систему більш відкритою і прозорою. Спрощення процедури дасть можливість виграти час, який є життєво необхідним для пацієнтів, а відкритість при прийнятті рішень – уникнення корупційної складової, а також можливих спекулювань на цій темі.
Станом на сьогодні, у межах доведених асигнувань Державного бюджету України на 2016 рік Комісією МОЗ України з питань направлення на лікування за кордон прийнято рішень про оплату лікування за кордоном 75 осіб на суму більше 200 млн. грн., і ця сума повністю вичерпала річний план. Станом на 31 травня 2016 року на обліку перебувають ще 36 справ важкохворих громадян, які потребують такого лікування. З метою забезпечення громадян медичною допомогою за життєвими показаннями, яка не може бути надана у закладах охорони здоров'я України, МОЗ України вже звернулося до відповідних органів державної влади з клопотанням про внесення змін до Закону України «Про Державний бюджет України на 2016 рік», щоб передбачити додаткові видатки за бюджетною програмою КПКВК 2301360 «Лікування громадян України за кордоном».

Джерело: https://uteka.ua/ua/publication/Minzdrav-planiruet-sformirovat-novyj-prozrachnyj-mexanizm-procedury-otpravleniya-na-lechenie-za-granicu.

Приєднуйтесь до нашої сторінки та отримуйте новини першими!

Дякую, я вже з вами!