Ваше передплачене видання Читайте on-line

Баланс группа компаній

Бухгалтерія - це любов!

(056) 370-44-25
Замовити дзвінок

Мінсоцполітики розглянуло окремі питання з оплати праці

February 6, 2014

У своєму листі Мінсоцполітики надало роз’яснення щодо окремих питань з оплати праці, а саме:
- строковий трудовий договір укладається у випадках, коли трудові відносини не можуть бути встановлені на невизначений строк з урахуванням характеру наступної роботи або умов її виконання, або інтересів працівника та в інших випадках, передбачених законодавчими актами. У наказі про прийняття на роботу працівника за строковим договором необхідно зазначити строк трудового договору (ст..23 КЗпП).
- згідно із ст. 57 Закону України "Про освіту" держава забезпечує виплату педагогічним та науково-педагогічним працівникам допомоги на оздоровлення у розмірі місячного посадового окладу (ставки заробітної плати) при наданні щорічної відпустки та виплату надбавок за вислугу років щомісячно у розмірах 10-30 % посадового окладу (ставки заробітної плати) залежно від стажу педагогічної роботи.
Виплата допомоги у розмірі посадового окладу провадиться за місцем основної роботи при наданні чергових відпусток згідно з графіком незалежно від тижневого (річного) педагогічного навантаження чи обсягу виконуваних робіт.

Лист Мінсоцполітики від 14.11.13 р. № 490/13/116-13.

Приєднуйтесь до нашої сторінки та отримуйте новини першими!

Дякую, я вже з вами!