Ваше передплачене видання Читайте on-line

Баланс группа компаній

Бухгалтерія - це любов!

(056) 370-44-25
Замовити дзвінок

Мінфін збереже паперові акцизні марки на алкоголь

February 29, 2016

В Україні не збираються скасовувати паперові акцизні марки на алкоголь. Заступник міністра фінансів Олена Макеєва заявила, що відомство не планує піднімати це питання.
"Після консультацій з нашими європейськими колегами, ми зробили висновок, що традиційні марки" працюють "більш ефективно", - зазначила вона.
І уточнила, що робота над законопроектом щодо впровадження в Україні системи електронних акцизних марок буде продовжена. Тобто, не виключено, що в подальшому будуть в ходу і паперові та електронні акцизи.
Крім того, президент Асоціації сомельє України Дмитро Сидоренко звертає увагу на той факт, що з паперовими марками у чесних виробників є маса проблем.
"Наприклад, невеликі виноробні підприємства часто просто не можуть отримати потрібну кількість марок, і, отже, не мають можливості постачати свою продукцію в роздріб Існує близько 140 дозвільних документів, які потрібно зібрати Далеко не все можу пройти цей .." Марафон ", - пояснює Сидоренко, відзначаючи, що більш корисною для галузі було б спрощення дозвільних процедур.

Джерело: http://uteka.ua/ua/publication/Minfin-soxranit-bumazhnye-akciznye-marki-na-alkogol.

Приєднуйтесь до нашої сторінки та отримуйте новини першими!

Дякую, я вже з вами!