Ваше передплачене видання Читайте on-line

Баланс группа компаній

Бухгалтерія - це любов!

(056) 370-44-25
Замовити дзвінок

Мінфін пропонує вдосконалити форму рішень щодо зупинення реєстрації ПН

November 16, 2017

У чому суть? Мінфін проаналізував судові рішення за позовами платників податків стосовно оскарження рішень Комісії ДФС про відмову в реєстрації податкових накладних/розрахунків коригування. У більшості судових рішень зазначалося, що в рішеннях комісії ДФС були відсутні чіткі причини відмови. Зокрема, не було вказано, які документи не подано, які документи складено з порушенням законодавства, яких документів не вистачає для прийняття рішення про реєстрацію або зупинення реєстрації податкових накладних.
Що зроблено? Для більшої ефективності та прозорості взаємодії ДФС та платників податків Мінфін розробив проект наказу щодо вдосконалення форми рішення комісії ДФС, передбачивши зазначення в ньому детальних висновків щодо результатів розгляду документів платника податків та причини відмови у їх прийнятті.
Що це дає? Підвищиться якість прийнятих рішень. Тобто платник отримуватиме вмотивовані висновки в разі відмови реєстрації податкових накладних.
Окрім того, це убезпечить платників податків від прийняття невмотивованих рішень про відмову в реєстрації податкових накладних.

За матеріалами офіційного сайту Мінфіну.

Джерело: https://uteka.ua/.

Приєднуйтесь до нашої сторінки та отримуйте новини першими!

Дякую, я вже з вами!