Ваше передплачене видання Читайте on-line

Баланс группа компаній

Бухгалтерія - це любов!

(056) 370-44-25
Замовити дзвінок

Мінфін оприлюднює попередню версію пакету змін до ПКУ для ще одного публічного обговорення

September 26, 2016

Міністерство фінансів оприлюднює попередню версію пакету змін до податкового законодавства. На сьогодні дана версія активно обговорюється з громадськими експертами та представниками іноземних та українських бізнес-асоціацій; паралельно Мінфін опрацьовує запропоновані ними зауваження та пропозиції.
Над законопроектом працювала робоча груп, до якої увійшли представники бізнесу, Мінфіну, ДФС, народні депутати та громадські експерти. Планується, що уже найближчим часом законопроект буде подано на розгляд Кабміну та відповідно до Верховної Ради.
Мінфін уже опубліковував попередню версію законопроекту 09 серпня 2016 для ознайомлення з нею громадськості та висловлення пропозицій. Окрім того, 07 вересня Міністр фінансів О. Данилюк представив оновлений варіант з урахуванням пропозицій усіх стейкхолдерів у Комітеті Верховної Ради з питань митної та податкової політики. Отримавши нові пропозиції Мінфін представив громадським експертам презентацію оновленої робочої версії змін 20 вересня. Цю версію активно підтримали Американська торгівельна палата, Всеукраїнське об’єднання підприємців малого та середнього бізнесу «Фортеця», Європейська бізнес асоціація, Спілка українських підприємців, а також об’єднання громадських експертів Реанімаційного Пакету Реформ, до складу якого входять провідні дослідницькі центри та громадські організації.
На цьому перелік не завершується, оскільки Мінфін далі продовжує зустрічі з зацікавленими сторонами для обговорення запропонованих змін.
Більше того, ми продовжуємо бути максимально відкритими та пропонуємо всім охочим ознайомитись з останнім оновленням робочої версії документу та надсилати свої пропозиції та коментарі до 30 вересня на електронну пошту kruglyak@minfin.gov.ua
Ознайомитися з документами можна нижче.

Текст Проекту Закону України "Про внесення змін до Податкового кодексу України"

Порівняльна таблиця до проекту Закону України "Про внесення змін до Податкового кодексу України"

Пояснювальна записка до проекту Закону України "Про внесення змін до Податкового кодексу України"

Джерело: https://uteka.ua/ua/publication/Minfin-obnarodoval-predvaritelnuyu-versiyu-paketa-izmenenij-v-NKU-dlya-eshhe-odnogo-publichnogo-obsuzhdeniya

Приєднуйтесь до нашої сторінки та отримуйте новини першими!

Дякую, я вже з вами!