Ваше передплачене видання Читайте on-line

Баланс группа компаній

Бухгалтерія - це любов!

(056) 370-44-25
Замовити дзвінок

Мінфін та ДФС оперативно вирішили одну з ключових проблем бізнесу

July 21, 2016

Тепер до податкової міліції будуть передаватись матеріали податкових перевірок тільки після остаточного закінчення всіх адміністративних та судових процедур оскарження. Тобто кримінальні справи будут порушуватися при наявності реальних доказів вчинення кримінальних злочинів.
Це означає, що ДФС не зможе упереджено та безпідставно тиснути на бізнес, якщо немає підтвердження складу злочину. Якщо підприємець не погоджується з рішенням ДФС стосовно своїх зобов’язань і подає оскарження до суду, то кримінальне провадження буде розпочато лише тоді, коли слідчий знайде реальні докази злочину.

Що це дає?

Це оперативне рішення має значно зменшити кількість необґрунтованих кримінальних справ проти бізнесу та створити кращі умови для розвитку підприємництва.

Що далі?

Системно та повністю ситуацію мають врегулювати комплексна реформа ДФС, над якою зараз працює Податковий комітет Верховної Ради, Міністерство фінансів та експерти. Наступним кроком буде ліквідація податкової міліції та створення нового органу фінансових розслідувань, який, на відміну від міліції, буде аналітичним та сервісним.

Джерело: https://uteka.ua/ua/publication/Minfin-i-GFS-operativno-reshili-odnu-iz-klyuchevyx-problem-biznesa

Приєднуйтесь до нашої сторінки та отримуйте новини першими!

Дякую, я вже з вами!