Баланс группа компаній

Бухгалтерія - це любов!

(056) 370-44-25
Замовити дзвінок

Хто може стати платником єдиного податку ІІ групи?

30 липня 2013 р.

Міндоходів нагадує, що до платників єдиного податку ІІ групи належать фізичні особи-підприємці, які здійснюють господарську діяльність з надання послуг, у т. ч. побутових, платникам єдиного податку та/або населенню, виробництво та/або продаж товарів, діяльність у сфері ресторанного господарства. Такі платники протягом календарного року повинні відповідати критеріям:

- не використовувати працю найманих осіб або кількість осіб, які перебувають з ними у трудових відносинах, одночасно не повинна перевищувати 10;

- обсяг доходу не повинен перевищувати 1 млн. грн.

До такої групи платників не відносяться фізичні особи-підприємці, які надають посередницькі послуги з купівлі, продажу, оренди та оцінювання нерухомого майна, а також здійснюють діяльність з виробництва, постачання, продажу (реалізації) ювелірних та побутових виробів з дорогоцінних металів, дорогоцінного каміння, дорогоцінного каміння органогенного утворення та напівдорогоцінного каміння. Такі фізичні особи належать виключно до третьої або пятої групи платників єдиного податку.

Крім того, відповідно до ПК суб’єкт господарювання, який є платником інших податків і зборів, може здійснити перехід на спрощену систему оподаткування 1 раз протягом календарного року за умови дотримання відповідних вимог. Для цього не пізніше ніж за 15 календарних днів до початку наступного календарного кварталу він подає до територіального органу Міндоходів заяву та розрахунок доходу за попередній календарний рік.

За матеріалами офіційного веб-порталу Міндоходів.

Приєднуйтесь до нашої сторінки та отримуйте новини першими!

Дякую, я вже з вами!