Баланс группа компаній

Бухгалтерія - це любов!

(056) 370-44-25
Замовити дзвінок

Коригування обсягів придбання без ПДВ у декларації не відображається

13 липня 2016 р.

Чи підлягає відображенню в декларації з ПДВ та Додатку 1 коригування обсягів придбання без ПДВ (в т.ч. за нульовою ставкою)?

Податківці у ЗІР, категорія 101.20 нагадали, що до розділу II «Податковий кредит» декларації з ПДВ включаються обсяги придбання (виготовлення, будівництва, спорудження, створення) за «0» ставкою та/або без податку на додану вартість (далі – ПДВ) (рядок 10.3 податкової декларації з ПДВ) товарів/послуг, необоротних активів на митній території України. 
Коригування податкового кредиту відображається у рядку 12 декларації.
При заповненні рядка 12 обов’язковим є подання додатку 1 «Розрахунок коригування сум ПДВ (Д1)» (далі – додаток 1), що заповнюється в розрізі контрагентів.
За формою додатку 1 коригування податкового кредиту згідно зі ст. 192 ПКУ відображається у таблиці 2 додатка 1. При цьому виходячи зі змісту таблиці 2 відображенню підлягають лише операції з придбання з ПДВ, які підлягають оподаткуванню за основною ставкою та ставкою 7%.
Таким чином, коригування обсягів придбання без ПДВ (в т.ч. і за «0» ставкою) відображенню у декларації не підлягають.

Джерело: https://uteka.ua/ua/publication/Korrektirovka-obemov-priobreteniya-bez-NDS-v-deklaracii-ne-otrazhaetsya

Приєднуйтесь до нашої сторінки та отримуйте новини першими!

Дякую, я вже з вами!