Баланс группа компаній

Бухгалтерія - це любов!

(056) 370-44-25
Замовити дзвінок

Концертна шоу-програма до Дня бухгалтера – Амадор Лопес, фіналісти конкурсу «Голос Країни» та ін...

8 червня 2017 р.
Кожен бухгалтер до свого професійного свята заслуговує дійсно НАЙКРАЩОГО СВЯТА!

Тому з нагоди Дня бухгалтера 14 липня в Києві, на кораблі «Rosa Victoria» відбудеться запальне шоу від зіркового АМАДОРА ЛОПЕСА та ГУРТУ RUMBERO'S, а також інших зірок в рамках святкового бухгалтерського КРУЇЗУ.

Амадор Лопес – відомий хореограф, шоумен, співак, один з кращих хореографів-балетмейстерів України. Учасник і голова журі грандіозних телепроектів «Танці з зірками» ( «Dancing with the Stars»), «Танцюю для тебе», «Майданс-2». Керівник і засновник «Rumbero's" Art-Group».

А Rumbero's єдина в Україні група, яка поєднала в своїй творчості дві культури, українську та латиноамериканську, і створює їх неповторний синтез.

Тому всіх учасників бухгалтерського круїзу чекає приголомшливе шоу!

Однією з родзинок свята буде неймовірний виступ МАРТИ АДАМЧУК –  фіналістки TV-шоу «Голос Країни», учасниці «Х-Фактора», бек-вокалістки дуету Потапа і Насті Каменських. Крім цього, на учасників очікує запальне шоу африканських барабанщиків, танцювальний флешмоб від  Positive team, виступ DJ Davay brothers, неймовірний театр пародій та святковий фуршет.

І все це відбудеться на найбільшому та найшвидкохіднішому  пасажирському  судні 

в Україні –  «Rosa Victoria».

Поспішайте забронювати участь у круїзі! Кількість місць скорочується з кожним днем!

Станьте учасником наймасштабнішого СВЯТКУВАННЯ ДНЯ БУХГАЛТЕРА!

Детальна інформація та реєстрація на сайті: www.ube-ua.com/event2017   та  за телефонами: +38 (067) 208-76-87+38 (095) 093-24-08.

 

 

из

Приєднуйтесь до нашої сторінки та отримуйте новини першими!

Дякую, я вже з вами!