Баланс группа компаній

Бухгалтерія - це любов!

(056) 370-44-25
Замовити дзвінок

Кому можна не платити судовий збір

14 липня 2016 р.

Верховний Суд України доповів про перелік осіб, які мають право не платити судовий збір.
Відповідно до п.8 ч. 1 статті 5 Закону «Про судовий збір» від сплати судового збору звільняються інваліди Великої Вітчизняної війни та сім’ї воїнів (партизанів), які загинули чи пропали безвісти, і прирівняні до них у встановленому порядку особи.
Перелік осіб, які належать до інвалідів війни, визначений у статті 7 Закону «Про статус ветеранів війни, гарантії їх соціального захисту». Частиною першою цієї статті передбачено, що до інвалідів війни належать особи з числа військовослужбовців діючої армії та флоту, партизанів, підпільників, працівників, які стали інвалідами внаслідок поранення, контузії, каліцтва, захворювання, одержаних під час захисту Батьківщини, виконання обов’язків військової служби (службових обов’язків) або пов’язаних з перебуванням на фронті, у партизанських загонах і з’єднаннях, підпільних організаціях і групах та інших формуваннях, визнаних такими законодавством України, в районі воєнних дій, на прифронтових ділянках залізниць, на спорудженні оборонних рубежів, військово-морських баз і аеродромів у період громадянської та Великої Вітчизняної воєн або з участю в бойових діях у мирний час.
Згідно з пунктом 9 частини першої статті 5 Закону «Про судовий збір» від сплати судового збору звільняються інваліди першої і другої груп, законні представники дітей-інвалідів і недієздатних інвалідів.
8 та Пункти 9 частини першої статті 5 цього Закону визначають 2 різних підстави для звільнення від сплати судового збору.
Заявник звільняється від сплати судового збору при наявності одного із зазначених підстав, підтвердженого документально.

Джерело: https://uteka.ua/ua/publication/Komu-mozhno-ne-platit-sudebnyj-sbor

Приєднуйтесь до нашої сторінки та отримуйте новини першими!

Дякую, я вже з вами!