Баланс группа компаній

Бухгалтерія - це любов!

(056) 370-44-25
Замовити дзвінок

Компенсація військовослужбовцям за піднайом житла

11 січня 2014 р.

Встановлено, що Інструкція про організацію забезпечення військовослужбовців Збройних Сил України та членів їх сімей жилими приміщеннями, затверджена наказом Міноборони від 30.11.13 р. № 737, також визначає порядок виплати грошової компенсації деяким категоріям військовослужбовців за піднайом (найом) ними жилих приміщень.
Грошова компенсація за піднайом (найом) жилого приміщення (далі - грошова компенсація) виплачується:
- особам офіцерського складу у разі, коли вони не забезпечені жилими приміщеннями за місцем проходження військової служби, не отримали за рахунок держави грошову компенсацію за належне їм для отримання жиле приміщення та перебувають на квартирному обліку, а також якщо військова частина не орендує для них та членів їх сімей житло;
- курсантам вищих військових навчальних закладів та військових навчальних підрозділів вищих навчальних закладів, які мають сім`ї, у разі ненадання їм жилої площі в сімейних гуртожитках, відсутності таких гуртожитків та жилого приміщення за місцем проходження ними військової служби (навчання).
Конкретний розмір грошової компенсації на відповідний рік визначається щороку в наказі Міноборони про бюджетну політику, виходячи з наявного фінансового ресурсу, передбаченого в кошторисі Міноборони для цієї виплати на відповідний бюджетний період за пропозиціями ГКЕУ ЗС України.
Грошова компенсація не виплачується у разі:
- наявності у військовослужбовця або членів його сім`ї за місцем проходження військової служби жилого приміщення, яке відповідає встановленим санітарним і технічним вимогам, площею, що відповідає мінімальним нормам, визначеним житловим законодавством;
- нездачі службового жилого приміщення (у тому числі в гуртожитку) за попереднім місцем проходження військової служби.

Наказ Міноборони від 03.12.13 р. № 837 набуде чинності з дня опублікування.

Приєднуйтесь до нашої сторінки та отримуйте новини першими!

Дякую, я вже з вами!