Баланс группа компаній

Бухгалтерія - це любов!

(056) 370-44-25
Замовити дзвінок

Коли єдинників першої та другої груп звільнено від єдиного податку?

5 липня 2017 р.

Відповідно до норм ПК фізособи-підприємці, платники єдиного податку (далі – ЄП) першої та другої груп, які не використовують працю найманих осіб, звільняються від сплати ЄП один раз на рік на час відпустки протягом одного календарного місяця.
Крім того, не сплачується ЄП за період хвороби, підтверджений копією листка непрацездатності, якщо вона триває 30 і більше календарних днів.
Інформація про період щорічної відпустки і терміни втрати працездатності з обов’язковим додаванням копії листка непрацездатності подається до територіального органу ДФС у вигляді заяви у довільній формі.
З метою уникнення порушення строку щодо сплати авансових платежів рекомендуємо подавати до податкової інспекції заяву щодо періоду щорічної відпустки до початку відпустки, а заяву щодо строку втрати працездатності з обов'язковим додаванням копії листка непрацездатності – одразу після закінчення лікарняного.
Варто пам’ятати, що платники ЄП є ще й платниками ЄСВ. Чинним законодавством не передбачено пільг щодо його сплати на час відпустки або хвороби. Отже, ЄСВ сплачується незалежно від діяльності чи фінансового стану платників податків і без перенесення термінів сплати.

Джерело: https://uteka.ua/.

Приєднуйтесь до нашої сторінки та отримуйте новини першими!

Дякую, я вже з вами!