Баланс группа компаній

Бухгалтерія - це любов!

(056) 370-44-25
Замовити дзвінок

Касові апарати хочуть замінити планшетами, ноутбуками і ПК

21 червня 2016 р.

Верховна Рада включила до порядку денного законопроект № 4117 "Про внесення змін до деяк законодавчий АКТІВ України относительно лібералізації готівкових розрахунків".
Пропонується розширити визначення реєстратора розрахункових операцій та ввести туди будь-які пристрої, які здатні передавати дані про розрахунки в інтернет.
Класичні касові апарати з паперовою стрічкою, які зберігають дані про розрахункові операції в пам'яті, дорогі і вже застаріли.
Так, пропонується ввести визначення розподіленої комп'ютерно-касової системи (РККС), яка передає дані в податкову по інтернету (електронні копії чеків, підсумок по розрахункових операціях за кожен день і інформацію контрольної стрічки).
Зберігання фіскальної інформації не на самому апараті, а на фіскальному сервері дає можливість використовувати в якості терміналу звичайні пристрої: планшети, ноутбуки, комп'ютери. Підтверджувати інформацію про розрахунки можна за допомогою цифрового підпису.
Ухвалення законопроекту дасть можливість скоротити витрати для малого і середнього бізнесу, нівелює відставання технологій, які використовуються для фіскального контролю, від вимог часу.

Джерело: https://uteka.ua/ua/publication/Kassovye-apparaty-xotyat-zamenit-planshetami-noutbukami-i-PK

Приєднуйтесь до нашої сторінки та отримуйте новини першими!

Дякую, я вже з вами!