Баланс группа компаній

Бухгалтерія - це любов!

(056) 370-44-25
Замовити дзвінок

Камеральна перевірка декларації акцизного податку - протягом 30 днів після граничного строку її отримання

28 березня 2016 р.

Який термін проведення камеральних перевірок декларацій акцизного податку?
Податківці у ЗІР, категорія 136.06 відповіли наступне. Камеральною вважається перевірка, яка проводиться у приміщенні контролюючого органу виключно на підставі даних, зазначених у податкових деклараціях (розрахунках) платника податків, та даних СЕА ПДВ (даних органу, що здійснює казначейське обслуговування бюджетних коштів, в якому відкриваються рахунки платників у СЕА ПДВ, даних ЄРПН та даних митних декларацій), а також даних Єдиного реєстру акцизних накладних та даних СЕА РП (пп. 75.1.1 ПКУ).
Проводиться така перевірка посадовими особами контролюючого органу без будь-якого спеціального рішення керівника такого органу або направлення на її проведення (п. 76.1 ПКУ). Причому як згода платника податків на її проведення, так і сама його присутність, не обов'язкова. Перевірці підлягає вся податкова звітність суцільним порядком.
Згідно з пп. 2.5 п. 2 наказу ДПАУ від 07.06.2011 р. № 333 «Про затвердження Примірного порядку проведення камеральних перевірок, здійснення контролю за справлянням акцизного податку та збору на розвиток виноградарства, садівництва і хмелярства» рекомендовано проведення камеральної перевірки даних, заявлених у податковій звітності з акцизного податку, протягом 15 календарних днів, наступних за останнім днем ​​граничного строку подання декларації, або протягом 15 календарних днів, наступних за днем ​​отримання податкової звітності, поданої з порушенням граничного строку подання уточнюючих і звітних нових декларацій (розрахунків).
Виходячи з пп. 2.1 п. 2 розд. I наказу Міндоходов від 24.07.2013 р. № 302 «Про затвердження Змін до Методичних рекомендацій з організації та проведення камеральних перевірок податкової звітності платників податків, крім перевірок податкової декларації про майновий стан і доходи та податкової декларації платника єдиного податку - фізичної особи - підприємця» камеральні перевірки даних, заявлених у податковій звітності, рекомендується проводити протягом 30 календарних днів (якщо інше не передбачено ПКУ), наступних за граничним терміном отримання такої звітності.
Отже, камеральна перевірка даних, заявлених у податковій декларації акцизного податку, може проводитися протягом 30 календарних днів, наступних за граничним терміном отримання такої звітності.

Джерело: http://uteka.ua/ua/publication/Kameralnaya-proverka-deklaracii-akciznogo-naloga---v-techenie-30-dnej-posle-predelnogo-sroka-ee-polucheniya.

Приєднуйтесь до нашої сторінки та отримуйте новини першими!

Дякую, я вже з вами!