Баланс группа компаній

Бухгалтерія - це любов!

(056) 370-44-25
Замовити дзвінок

Яким чином заповнюються графи 8, 9 додатка 1 до декларації з плати за землю?

16 січня 2015 р.

По-перше, слід нагадати, що форма податкової декларації з плати за землю (земельний податок та/або орендна плата за земельні ділянки державної або комунальної власності) (далі – декларація), затверджена наказом ДПАУ від 24.12.10 р. № 1015, використовується платниками до 01.01.15 р., а починаючи з 01.01.15 р. запроваджується форма декларації, затверджена наказом Міндоходів від 30.12.13 р. № 865.

До декларації додається додаток 1 «Відомості про наявні земельні ділянки» (далі – додаток 1), який є невід’ємною її частиною.

Графа 8 «Нормативна грошова оцінка одиниці площі земельної ділянки з коефіцієнтом індексації» заповнюється на підставі довідки (витягу) з технічної документації про нормативну грошову оцінку окремої земельної ділянки, що видається відповідним органом виконавчої влади з питань земельних ресурсів. У цій графі зазначається цифра с двома знаками після коми (нормативна оцінка 1 м2).

У графі 9 «Площа земельної ділянки» зазначається площа земельної ділянки з документа, який підтверджує право на землекористування.

Якщо у платника плати за землю протягом року припиняється право власності (користування) земельною ділянкою і наслідком припинення прав є відсутність об’єкта оподаткування, то платник подає до контролюючого органу уточнюючу декларацію з виправленими показниками разом з додатком 1. У зв’язку з відсутністю відомостей про об’єкти оподаткування рядки додатка 1 прокреслюються.

За матеріалами офіційного порталу ДФС.

Новини за темою:
Зміни до законодавства, що діють із січня 2015 року (з урахуванням окремих законопроектів)

Приєднуйтесь до нашої сторінки та отримуйте новини першими!

Дякую, я вже з вами!